My się bawimy – innym pomagamy, czyli VII edycja koncertu mikołajkowego

Dnia 6 grudnia 2016 r. w naszej szkole – Gimnazjum nr 1 odbył się CHARYTATYWNY KONCERT MIKOŁAJKOWY,  zorganizowany przez Szkolny Klub Wolontariatu, Samorząd Uczniowski oraz Spółdzielnię Uczniowską „Junior”. Koncert jest działaniem przeprowadzanym cyklicznie w ramach projektu "Serce sercu'', w którym wspieramy m.in. edukację Mario - chłopca z Madagaskaru.
W tegorocznym koncercie wystąpiły zespoły: DeLux, Wartość Bezwzględna, Nipper, Rozśpiewana Jedynka oraz soliści – absolwent naszego gimnazjum Kacper Pytka i uczennice Nikola Pecyńska, Zuzia Zwolak, Jola Brzostowska i Iga Arciszewska.

Dodatkowo przeprowadzono zbiórkę słodyczy, które trafią do Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego w Łęcznej, Centrum Samotnej Matki w Kijanach oraz potrzebujących uczniów naszego gimnazjum. Atmosfera podczas koncertu była bardzo radosna, a uczniowie rozśpiewani.
W imieniu organizatorów oraz dyrekcji szkoły serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy poprzez zakup czapek mikołajkowych i zbiórkę słodyczy wsparli nasze przedsięwzięcie.

20-02-2018