Sukcesy w konkursach przedmiotowych


Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.



ROK SZKOLNY 2016/2017

1. Szymon Dyszewski - konkurs z fizyki - laureat
2. Maciej Kwieciński - konkurs z języka polskiego -  laureat

3. AgnieszkaCieżak - konkurs z języka angielskiego - finalistka
4. Maciej Kwieciński - konkurs z chemii - finalista
5. Aleksandra Mosór - konkurs z języka angielskiego – finalistka

ROK SZKOLNY 2015/2016

1. Julia Pawlak - konkurs z języka polskiego – laureatka
2. Aleksandra Sokołowska  – konkurs ortograficzny - laureatka
3. Maciej Błaszczak  – konkurs z języka angielskiego – finalista
4. Anna Machulska  – konkurs z chemii – finalistka

ROK SZKOLNY 2012/2013

1. Dominika Bartosiak - konkurs biologiczny - laureat
2. Dawid Wabik - konkurs fizyczny - laureat
3. Piotr Tatarczak - konkurs fizyczny -laureat

ROK SZKOLNY 2010/2011

1. Katarzyna Wit - konkurs chemiczny - laureat
2. Katarzyna Wit - konkurs fizyczny - laureat
3. Eliasz Grela - konkurs historyczny - finalista
4. Dawid Jasiński - konkurs historyczny - finalista

ROK SZKOLNY 2009/2010

1. Dorota Majchrzak - konkurs historyczny - laureat

2. Robert Struski - konkurs historyczny - laureat



ROK SZKOLNY 2007/2008

1. Aleksander Ściborek - konkurs chemiczny  - laureat
2. Paulina Ponurek - konkurs polonistyczny - laureat
3. Andżelika Pudwel - konkurs polonistyczny - laureat

ROK SZKOLNY 2006/2007

1. Jakub Jagodziński - konkurs chemiczny  - laureat
2. Jakub Jagodziński - konkurs polonistyczny - finalista
3. Agata Kramek - konkurs literacko-czytelniczy - finalista
4. Milena Król - konkurs literacko-czytelniczy - finalista
5. Magdalena Biernacka - konkurs literacko-czytelniczy - finalista
6. Magdalena Szczepaniak - konkurs literacko-czytelniczy - finalista
7. Estera Majewska - konkurs literacko-czytelniczy - finalista


ROK SZKOLNY 2005/2006

1. Joanna Terentowicz - konkurs chemiczny  - laureat
2. Eliza Dąbrowska - konkurs 
literacko-czytelniczy - laureat

ROK SZKOLNY 2004/2005

1. Monika Zakrzewska - konkurs polonistyczny  - finalista


ROK SZKOLNY 2002/2003

1. Marta Okulicz - konkurs humanistyczny  - finalista


ROK SZKOLNY 2001/2002

1. Iwona Langwińska - konkurs matematyczny  - laureat
2. Jakub Stopa - konkurs historyczny - finalista
3. Piotr Niewiadomski - konkurs historyczny - finalista
4. Łukasz Cisek - konkurs historyczny - finalista









Dziennik elektroniczny


Erasmus+ w naszej szkole


Przegląd muzyczny "Idzie gornik drogą"


Pracownia plastyczna


Konkursy fotograficzne


Kalendarz
11-12-2017
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031






Powered by apemCMS - © 2006 APEM