Projekty edukacyjne

Realizacja projektu edukacyjnego Dziedzictwo naszych przodków pod kierunkiem Małgorzaty Zielińskiej i Grzegorz Jacka Pelicy, przy wsparciu utalentowanych członków grupy Mimo wszystko, zaowocowała kolejnym przedstawieniem promującym naszą „Jedynkę” w 2017 r.

"Zoom na serce" - prezentacja projektu edukacyjnego uczniów klasy 2a i 2c, którzy pracowali pod kierunkiem pani Grażyny Koperczak i pani Elżbiety Madejczyk-Daniluk.

Her Majesty - Queen Elisabeth II - prezentacja projektu edukacyjnego z języka angielskiego przygotowanego przez uczennice kl. II f pod kierunkiem p. Małgorzaty Fryt.

„Ocalić od zapomnienia – sylwetki nauczycieli tajnego nauczania”. Prezentacja projektu uczniów klasy 2b i 2c, którzy pracowali pod kierunkiem p. Danuty Szychty – Zagwodzkiej i p. Jarosława Bałabana.

"Przywróćmy pamięć…  Śladami społeczności żydowskiej w Łęcznej" - projekt edukacyjny realizowany przez uczniów klasy 2f pod kierunkiem pani Anny Galewskiej.

"Dzieje miłości śmiercią naznaczonej"- polsko-angielski projekt edukacyjny realizowany przez uczniów klasy 2a pod kierunkiem pani Małgorzaty Fryt i Jarosława Bałabana.

„Poezja jest dobra na wszystko. W kręgu poezji i poetów łęczyńskich” - projekt edukacyjny realizowany przez uczniów klasy 2f pod opieką pani Marii Surackiej.

Spójrzmy w przeszłość … świat greckiego teatru - projekt edukacyjny realizowany przez uczniów klasy 2f  pod opieką pani Doroty Cękalskiej

www.bogowiegreccyosobie.wordpress.com

"Bohaterowie mitologii greckiej... o sobie" - projekt edukacyjny realizowany w roku szkolnym przez uczniów klasy 2e pod kierunkiem pani Doroty Cękalskiej.

11-12-2017