Najlepsi uczniowie


 

Koniec roku szkolnego 2015/2016

 Klasy 1    

Grzesiak Kinga
Nejman Alicja
Wójcik Klaudia
Osuch Magdalena
Ośko Natalia
Bojarski Michał
Jasińska Wiktoria
Arciszewska Iga
Przystupa Błażej
Szychta Mateusz

1a
1a
1a
1c
1c
1c
1d
1d
1e
1e
4,88
4,81
4,81
4,88
4,94
4,75
5,06
4,94
4,81
5,00
     
 Klasy 2
   
Kwiecinski Maciej
Sokołowska Emilia
Dyszewski Szymon
Gańska Oliwia
Wójcik Oliwia
Cieżak Agnieszka
Krysa Magdalena
2a
2b
2c
2c
2c
2d
2f
5,29
4,79
5,15
5,07
5,00
4,93
4,79
     
 Klasy 3
   
Błaszczak Maciej
Grzechnik Zuzanna
Blacha Aleksandra
Brzozowska Zuzanna
Machulska Anna
Pawlak Julia
Pytka Kacper
Szychta Piotr
Zakościelna Karolina
Krasowska Magdalena
Sokołowska Aleksandra
Falkowska Paulina
Mitura Anna
Łotysz Agnieszka
Piskorska Wiktoria
Piłka Aleksandra
Strycharczuk Julia
Zaniewska Magdalena
3a
3b
3c
3c
3c
3c
3c
3c
3c
3d
3d
3e
3e
3e
3f
3g
3g
3g
5,06
4,83
5,00
5,28
5,39
5,22
5,39
5,00
5,00
4,78
5,00
5,39
5,17
4,94
4,76
5,33
5,39
5,11

 

Koniec I okresu nauki roku szkolnego 2015/2016

 Klasy 1    
Jasińska Wiktoria 1d 4,86
     
 Klasy 2
   
Kwieciński Maciej
Wójcik Oliwia
Gańska Oliwia
Dyszewski Szymon
Cieżak Agnieszka
2a
2c
2c
2c
2d
5,14
4,86
4,79
4,77
4,79
     
 Klasy 3
   
Pawlak Julia
Pytka Kacper
Machulska Anna
Brzozowska Zuzanna
Falkowska Paulina
Piłka Aleksandra
Strycharczuk Julia
Zaniewska Magdalena
3c
3c
3c
3c
3e
3g
3g
3g
4,85
4,85
4,77
4,77
4,85
5,15
5,08
4,85

 

Koniec roku szkolnego 2014/2015

 Klasy 1    
Kwieciński Maciej
Brzostowska Jolanta
Sokołowska Emilia
Dyszewski Szymon
Wójcik Oliwia
Gańska Oliwia
Mosór Aleksandra
Krysa Magdalena
1a
1a
1b
1c
1c
1c
1d
1f
5,31
4,75
4,75
5,27
5,19
5,13
4,75
4,94
     
 Klasy 2
   
Błaszczak Maciej
Grzechnik Zuzanna
Blacha Aleksandra
Brzozowska Zuzanna
Machulska Anna
Pawlak Julia
Pytka Kacper
Szychta Piotr
Zakościelna Karolina
Sokołowska Aleksandra
Krasowska Magdalena
Falkowska Paulina
Mitura Anna
Piłka Aleksandra
Strycharczuk Julia
Zaniewska Magdalena
2a
2b
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2c
2d
2d
2e
2e
2g
2g
2g
5,00
4,79
4,79
5,14
5,36
5,29
5,21
4,86
5,07
4,86
4,79
5,21
5,00
5,21
5,21
5,07
     
 Klasy 3
   
Falkiewicz Mateusz
Kubera Natalia
Pawlak Jakub
Pomorska Agnieszka
Żurek Oliwia
Dębicka Wioletta
Jusińska Aleksandra
Krać Katarzyna
Niedobylska Alicja
Szyls Patryk
Szymańska Paulina
Anisiewicz Jakub
Baryła Kamil
Chomiuk Natalia
Duda Bartłomiej
Zoch Natalia
Jakubowska Katarzyna
de Pellier Oliwia
Adamczuk Justyna
Brońska Aleksandra
3a
3a
3a
3a
3a
3b
3b
3b
3b
3b
3b
3c
3c
3c
3c
3c
3d
3d
3e
3e
4,83
5,00
5,22
5,11
4,83
5,33
4,94
5,24
4,94
4,83
5,28
5,17
5,06
4,78
5,39
5,39
4,78
4,82
5,22
4,92

               

 Koniec I okresu nauki roku szkolnego 2014/2015

 Klasy 1    
Jolanta Brzostowska
Maciej Kwieciński
Szymon Dyszewski
1a
1a
1c
4,79
5,21
5,00
     
 Klasy 2
   
Anna Machulska
Julia Pawlak
Kacper Pytka
Paulina Falkowska
Anna Mitura
Julia Strycharczuk
Aleksandra Piłka
Magdalena Zaniewska
2c
2c
2c
2e
2e
2g
2g
2g
4,86
4,86
4,79
5,00
4,93
5,14
5,07
4,86
     
 Klasy 3
   
Jakub Pawlak
Wioletta Dębicka
Paulina Szymańska
Bartłomiej Duda
Natalia Zoch
Justyna Adamczuk
3a
3b
3b
3c
3c
3e
4,77
5,00
4,77
5,00
4,77
4,77

 


Koniec roku szkolnego 2013/2014

 


 

Koniec I okresu nauki roku szkolnego 2013/2014

 Klasy 1    
Aleksandra Sokołowska
Julia Strycharczuk
Anna Machulska
Julia Pawlak
Paulina Falkowska
Aleksandra Piłka
Zuzanna Brzozowska
Kacper Pytka
Anna Mitura
Magdalena Zaniewska
1d
1g
1c
1c
1e
1g
1c
1c
1e
1g
5,00
4,93
4,86
4,86
4,86
4,86
4,79
4,79
4,79
4,79
     
 Klasy 2
   
Duda Bartłomiej
Paulina Szymańska
Kamil Baryła
2c
2b
2c
5,00
4,86
4,79
     
 Klasy 3
   
Sandra Filipiuk
Magdalena Majchrzak
Martyna Szurek
Klaudia Szwaj
Filip Kwieciński
3a
3d
3e
3d
3e
5,08
5,08
5,00
4,85
4,77

 


 Koniec roku szkolnego 2012/2013

 Klasy 1    
Jakub Pawlak
Natalia Kubera
Agnieszka Pomorska
Mateusz Falkiewicz
Oliwia Żurek
Wioletta Dębicka
Paulina Szymańska
Katarzyna Krać
Patryk Szyls
Bartłomiej Duda
Kamil Baryła
Natalia Zoch
Jakub Anisiewicz
Kasia Jakubowska
Justyna Adamczuk
Aleksandra Brońska
1a
1a
1a
1a
1a
1b
1b
1b
1b
1c
1c
1c
1c
1d
1e
1e
5,19
4,94
4,94
4,81
4,81
5,00
5,00
4,80
4,70
5,31
5,13
5,00
4,88
4,94
4,88
4,81
     
 Klasy 2
   
Sandra Filipiuk
Klaudia Król
Kamil Luchowski
Marek Zaniewski
Sebastian Romaniuk
Magdalena Majchrzak
Klaudia Szwaj
Nina Dec
Dominika Sawa
Oliwia Trzaskowska
Dominika Kozak
Martyna Szurek
Monika Mantaj
Filip Kwieciński
Kornelia Aftyka
Aleksandra Król
Magdalena Czarnata
Angelika Steć
2a
2a
2b
2c
2c
2d
2d
2d
2d
2d
2d
2e
2e
2e
2e
2f
2f
2f
5,21
4,79
5,07
4,86
4,79
5,21
5,07
4,86
4,79
4,79
4,77
5,14
5,00
4,93
4,79
4,93
4,79
4,79
     
 Klasy 3
   
Dominika Bartosiak
Piotr Tatarczak
Dawid Wabik
Natalia Cegiełko
Magda Tarczyluk
Maciej Babula
Jacek Pikuła
Paweł Adamczuk
Angelika Wawryszuk
Edyta Rzymowska
Paulina Elert
Klaudia Łuciuk
Justyna Kulczycka
Patrycja Wojtuń
3a
3a
3a
3b
3b
3d
3d
3d
3e
3e
3e
3e
3f
3f
5,44
5,44
5,28
4,83
4,78
5,28
4,94
4,78
5,11
5,06
4,94
4,78
4,83
4,78

 

Koniec I okresu nauki roku szkolnego 2012/2013

 Klasy 1    
Bartłomiej Duda
Katarzyna Jakubowska
Mateusz Falkiewicz
Natalia Zoch
Jakub Pawlak
Paulina Szymańska
1c
1d
1a
1c
1a
1b
5,07
4,86
4,86
4,86
4,79
4,79
     
 Klasy 2
   
Filipiuk Sandra
Magda Majchrzak
Martyna Szurek
Monika Mantaj
Filip Kwiecinski
2a
2d
2e
2e
2e
5,07
5,07
5,00
4,86
4,79
     
 Klasy 3
   
Piotr Tatarczak
Dominika Bartosiak
Dawid Wabik
Babula Maciej
3a
3a
3a
3d
5,31
5,08
5,08
4,77

 

Koniec roku szkolnego 2011/2012    
 Klasy 1    
Sandra Filipiuk
Magdalena Majchrzak
Martyna Szurek
Monika Mantaj
Filip Kwieciński
Luchowski Kamil Andrzej
Kornelia Aftyka
Klaudia Król
Marek Zaniewski
Dominika Sawa
Oliwia Trzaskowska
Dominika Kozak
Nina Dec
Klaudia Szwaj
Paulina Kondraciuk
Sebastian Romaniuk
Weronika Kubaczyńska
Angelika Steć
Jakub Strycharczuk
1a
1d
1e
1e
1e
1b
1e
1a
1c
1d
1d
1d
1d
1d
1a
1c
1e
1f
1f
5,31
5,25
5,19
5,13
5,13
5,00
5,00
4,94
4,88
4,88
4,88
4,87
4,81
4,81
4,75
4,75
4,75
4,75
4,75
     
 Klasy 2
   
Tatarczak Piotr
Wabik Dawid
Bartosiak Dominika
Maciej Babula
Angelika Wawryszuk
Jacek Pikuła
Edyta Rzymowska
Justyna Kulczycka
Paulina Elert
2a
2a
2a
2d
2e
2d
2e
2f
2e
5,43
5,29
5,21
5,14
4,86
4,79
4,86
5,14
4,86
     
 Klasy 3
   
Natalia Kasprzak
Bartosik Magdalena
Patrycja Wiśniewska
Aleksandra Siegieda
Wiktoria Pakuła
Szantyka Patrycja
Aleksandra Szymanek
Natalia Tatarczak
Andżelika Czajkowska
Aleksandra Włodarczyk
Przywara Dominika
Kacper Kwaśnieski
Głowienka Julia
Barbara Romaniuk
Anna Stałęga
Wiktoria Gąsior
Marcin Adamczuk
Konrad Wolski
Aleksandra Bodziak
3g
3a
3b
3h
3g
3a
3h
3b
3b
3f
3a
3h
3a
3g
3d
3h
3d
3h
3g
5,61
5,44
5,28
5,28
5,18
5,06
5,00
4,94
4,94
4,89
4,83
4,83
4,83
4,83
4,83
4,78
4,78
4,78
4,78

 



 Koniec I okresu nauki roku szkolnego 2011/2012

 Klasy 1    
Martyna Szurek
Filip Kwieciński
Magdalena Majchrzak
Sandra Filipiuk
Marek Zaniewski
1e
1e
1d
1a
1c
5,14
5,00
4,93
4,86
4,79
     
 Klasy 2
   
Piotr Tatarczak
Dawid Wabik
Angelika Wawryszuk
Maciej Babula
Dominika Bartosiak
2a
2a
2e
2d
2a
5,30
5,10
5,00
4,93
4,80
     
 Klasy 3
   
Patrycja Wiśniewska
Aleksandra Siegieda
Natalia Kasprzak
Magdalena Bartosik
Wiktoria Pakuła
3b
3h
3g
3a
3g
5,00
4,93
4,86
4,78
4,77


 

Koniec roku szkolnego 2010/2011    
 Klasy 1    
Piotr Tatarczak
Dawid Wabik
Maciej Babula
Dominika Bartosiak
Jacek Pikuła
Angelika Wawryszuk
Paulina Elert
Justyna Kulczycka
Weronika Łatwińska
Julia Pająk
Magda Tarczyluk
Klaudia Łuciuk
1a
1a
1d
1a
1d
1e
1e
1f
1b
1b
1b
1e
5,38
5,25
5,06
5,05
5,00
5,00
4,94
4,88
4,75
4,75
4,75
4,75
     
 Klasy 2
   

Magdalena Bartosik
Patrycja Wiśniewska
Natalia Tatarczak
Aleksandra Siegieda
Marcin Adamczuk
Wiktoria Pakuła
Andźelika Czajkowska
Justyna Czarnata
Aleksandra Włodarczyk
Monika Łukaszczuk
Aleksandra Szymanek
Natalia Kasprzak
Przemysław Czubacki
Patrycja Szantyka

2a
2b
2b
2h
2d
2g
2b
2b
2f
2h
2h
2g
2d
2a
5,20
5,20
5,20
5,07
5,07
5,00
5,00
4,90
4,87
4,80
4,80
4,80
4,80
4,80
     
 Klasy 3
   
Katarzyna Wit
Magdalena Maleszyk
Ewelina Niedzielska
Dawid Jasiński
Dominika Mankiewicz
Eliasz Grela
Edyta Gryniewicz
Magdalena Latała
Justyna Tyszczuk
Beata Wójcik
Karolina Giszczak
Katarzyna Szczęsna
Łukasz Pietras
Paweł Pachucki
Maria Zawada
Dawid Kowalski
Mateusz Skoczylas
Martyna Leś
Bartłomiej Skrobowski
Diana Kozakiewicz
Wioletta Widomska
Piotr Piech
Sebastian Kozera
Wojciech Czupryn
Katarzyna Mękal
Katarzyna Kowalska
Ewa Adamczuk
Karolina Kłoda
Kamil Dobosz
Kinga Zając
Paulina Kulczycka
3b
3d
3g
3h
3g
3b
3f
3a
3a
3a
3b
3b
3c
3d
3d
3e
3h
3a
3h
3b
3b
3e
3b
3e
3f
3h
3b
3b
3c
3g
3h
5,43
5,33
5,33
5,21
5,20
5,14
5,13
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,07
5,00
5,00
5,00
4,93
4,93
4,87
4,87
4,87
4,86
4,80
4,80
4,80
4,80
4,79


Dziennik elektroniczny



Przegląd muzyczny "Idzie gornik drogą"

Erasmus+ w naszej szkole


Pracownia plastyczna


Konkursy fotograficzne


Kalendarz
20-10-2017
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345






Powered by apemCMS - © 2006 APEM